Арабським шейхам подарували суперавтобус за 17 млн доларів

Шейхи не подорожують на чому попало. Їм подавай приватні літаки, золоті лімузини, розкішні яхти... та суперлюксовий автобус.

Арабським шейхам подарували суперавтобус за 17 млн доларів
Голландський винахідник Вобо Оскельз, фізик і фахівець з аеродинаміки "Формули-1", створив автобус, на якому арабським шейхам не буде не соромно об'їжджати свої нафтові свердловини.

Superbus - суперлюксовий швидкісний автобус, розрахований на 23 пасажира. Однак ексклюзивний транспортний засіб за своїм зовнішнім виглядом має дуже мало спільного з автобусом. Швидше Superbus схожий на величезний спортивний лімузин.

Його творець, Вобо Оскельз, у 1985 році став першим голландським астронавтом, що побував в космосі, мабуть, тому він мислить уже позаземними категоріями. Його дітище здатне розігнатися до 250 км/год і подолати відстань між Абу-Дабі та Дубаї за півгодини.

Довжина кузова, виготовленого з композитних матеріалів і вуглепластика, становить 15 метрів. Футуристичний концепт використовує електродвигуни, які харчуються від літій-полімерної батареї, а також володіє системою рекуперації енергії гальмування. Потужність Superbus складає 408 к.с. і може бути подвоєна протягом однієї хвилини.

Доступ в салон здійснюється через одну з 16 бічних дверей, що мають конструкцію "крило чайки". Пасажирам під час подорожі буде забезпечений комфорт, що відповідає рівню лімузинів і приватних літаків.

Зрозуміло, що й ціна Superbus теж супер - 17 мільйонів доларів.

Читайте також:

Найстаріший автомобіль продали за 4,6 млн доларів

У Франції запустили в рейс перший автобус без водія

Китайці створили автобус майбутнього: затори його не лякають

В Амстердамі показали найрозкішніший автобус у світі

Арабські шейхи пересіли на золоті "Мерседеси"

Повʼязані теми:

Наступна публікація