Потап і Настя потрапили в любовний трикутник

Потап і Настя грають пару, яка переживає кризу у відносинах і потрапила в любовний трикутник.

Зйомки нового кліпу Потапа і Насті Каменських_2
прес-служба
Зйомки нового кліпу Потапа і Насті Каменських
Днями почалися зйомки нового кліпу дуету "Потап і Настя" на ліричну пісню "Якщо раптом". Всі події відбувалися на даху 27-поверхового будинку.

За задумом Потапа, їжа відіграє в кліпі ключову роль, оскільки сюжет розкривається під час обіду головних героїв, яких зіграли Потап, Настя і Позитив, учасник групи "Час і Скло".

Читайте: Заплакана Джамала гуляла вулицями Львова

Режисером, продюсером і сценаристом кліпу став Потап. Він вирішив задіяти складні технічні прийоми для передачі атмосфери напружених взаємин героїв. Крім статичних камер, кліп знімали за допомогою двох спеціальних гелікоптерів.

Кожна деталь на зйомках відігравала величезну роль. Завдання було не тільки в тому, щоб зняти гарну картинку, а головне - донести тонкий сенс, розкрити глибину внутрішніх переживань і психологічного напруження.

"Цей кліп стане новим етапом у нашій творчості, він більш дорослий, глибокий і проникливий", - стверджує Потап.

Читайте: Шоумен Діма Коляденко показав себе справжнього

"Я довго готувалася до зйомок кліпу "Якщо раптом". Це одна з перших моїх серйозних ролей. Не дивлячись на холод, я намагалася тримати себе в руках і думати лише про те, як вкласти максимум емоцій, почуттів і сенсу в свою героїню", - ділиться враженнями Настя.

У кліпі "Якщо раптом" Настя і Потап пара, яка переживає кризу у відносинах. Вони не просто стали байдужі один до одного, але ще й потрапили в любовний трикутник.

За задумом режисера, кліп буде чорно-білим. Потап вважає, що це доповнить атмосферу відбувається в кліпі і не тільки не зіпсує картинку, але й прекрасно підкреслить красу панорамного вигляду Києва.

Прем'єра кліпу призначена на початок листопада.

Читайте також:

Гурт "Арктика" влаштував сексуальні ігри в басейні

"НеАнгели" не змогли поділити чоловіка

На екрани вийшов блокбастер за участю Світлани Лободи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: