Samsung "попустила" Apple, обігнавши у продажах смартфонів

Дата публікації
Перегляди
3626
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Samsung "попустила" Apple, обігнавши у продажах смартфонів

Samsung випередив Apple з продажу смартфонів / Фото: ferra.ru

Компанія Samsung за підсумками кварталу, що завершився 30 вересня, обігнала компанію Apple з продажу смартфонів.

У третьому кварталі південнокорейський концерн Samsung Electronics продав понад 20 млн смартфонів, випередивши як колишнього лідера ринку за цим показником Apple Inc., так і Nokia Corp. - найбільшого світового виробника мобільних телефонів.

Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела.

Samsung поки офіційно не повідомляв про продажі смартфонів. Загальна звітність компанії за третій квартал буде оприлюднена наступного тижня.

Apple в своєму четвертому фінансовому кварталі, що завершився 24 вересня, продала 17,1 млн смартфонів, тоді як поставки Nokia в цьому сегменті склали в липні-вересні 16,8 млн.

Читайте: У "кривавій" битві на міцність Galaxy S II переміг iPhone 4S (відео)

У другому кварталі Samsung відвантажив понад 11,2 млн смартфонів, і його частка на цьому ринку склала 18% при 19% у Apple і 15% у Nokia. За мобільними телефонами у цілому Nokia контролювала в квітні-червні 25% ринку, Samsung - 21%.

На думку експертів, Samsung пішла на користь більш активна стратегія в сегменті дорогих трубок в умовах підвищеного попиту на багатофункціональні телефони.

Крім того, Samsung вдало скористалася партнерством з Google, просуваючи ОС Android, водночас збільшивши виробництво телефонів на базі власної ОС та програмного забезпечення Microsoft в Європі.

Завдяки зростанню популярності телефонів Samsung підвищилася рентабельність відповідного підрозділу компанії з операційного прибутку. У другому кварталі вона перебувала на максимальному рівні з 2004 року - 13,7%.

Як очікується, в третьому кварталі рентабельність телекомунікаційного підрозділу Samsung буде ще вищою, і він вперше забезпечить понад 50% сукупного операційного прибутку групи компаній.

Нагадаємо, за перші три дні продажів нового iPhone 4S Apple продала близько чотирьох мільйонів трубок.

17 жовтня компанія Samsung Electronics звернулася до суду з вимогою заборонити продаж недавно представленого iPhone 4S ще в двох країнах - Японії та Австралії.

Читайте також:

В iPhone 4S виявили процесор Samsung

Google и Samsung презентували смартфон на базі Android 4.0

Війна патентів: Samsung вимагає заборонити новий iPhone у чотирьох країнах

У Німеччині повністю заборонили планшет Galaxy Tab через плагіат

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3626
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація