Новий iPhone обвалив акції Apple

Новий iPhone обвалив акції Apple

Акції Apple впали майже на 5 відсотків / Фото: pcnews.ru

Компанія продала менше айфонів, ніж очікувалося, тому що споживачі очікували виходу нової версії смартфона.

Чистий прибуток компанії Apple за минулий квартал склав 6,62 мільярди доларів, що виявилося нижче прогнозів аналітиків Уолл-стріт. Компанія продала менше смартфонів iPhone, ніж очікувалося. В результаті акції Apple впали майже на 5 відсотків.

У компанії пояснили, що зниження продажів iPhone сталося через те, що споживачі очікували виходу на ринок нової версії смартфона.

Компанія продала менше смартфонів iPhone, ніж очікувалося. В результаті акції Apple впали майже на 5 відсотків.Всього компанія продала за квартал 17,07 мільйона телефонів iPhone, хоча аналітики прогнозували продажу на рівні 20 мільйонів.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року продажі iPhone зросли на 21 відсоток.

17 жовтня Apple повідомила, що за перші три дні продажу реалізувала більше 4 мільйонів смартфонів iPhone 4S. За цим показником iPhone 4S більш ніж удвічі обійшов iPhone 4 (1,7 мільйона апаратів за три дні) і вчетверо - iPhone 3GS (1 мільйон апаратів за три дні).

СПІВЗАСНОВНИК APPLE ПРОВІВ НІЧ У ЧЕРЗІ ЗА НОВИМ iPHONE

Останній квартал став для Apple першим звітним періодом під керівництвом гендиректора Тіма Кука. У серпні Кук змінив на цій посаді Стіва Джобса, який помер 5 жовтня 2011 від раку підшлункової залози.

Виручка Apple в четвертому кварталі фінансового року, який завершився в кінці вересня, склала 28,27 мільярда доларів. Аналітики очікували, що компанія заробить 29,69 мільярда доларів.

Apple також повідомила, що продала більше 11 мільйонів планшетів iPad (на 166 відсотків більше, ніж роком раніше) і 4,89 мільйона комп'ютерів Mac (на 27 відсотків більше).

Читайте також:

У "кривавій" битві на міцність Galaxy S II переміг iPhone 4S

Розумниця Siri в iPhone допоможе сховати труп і знайде адреси ескорт-послуг

"Четвірка" з плюсом. З'явилися перші огляди iPhone 4S

Співзасновник Apple провів ніч у черзі за новим iPhone

Повʼязані теми:

Наступна публікація