Вчені винайшли пігулки проти радіації

Дата публікації
Перегляди
2660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вчені винайшли пігулки проти радіації

Американські вчені винайшли протирадіаційні пігулки

Нова хімічна сполука здатна очистити організм від радіоактивних елементів майже на 100%.

Вчені створили препарати, покликані швидко і ефективно виводити з організму людини радіоактивні елементи, що потрапили туди разом із забрудненими їжею, водою або повітрям.

Нова група хімічних сполук здатна захоплювати для подальшого виведення з організму актиноїди - радіоактивні елементи, найбільш небезпечні для здоров'я при потраплянні всередину організму.

Такі речовини можуть забруднювати повітря, воду і продукти харчування при аваріях на АЕС, застосування ядерної зброї або вибухах так званих "брудних бомб".

Теоретично, одна така таблетка здатна видалити з організму людини близько 90% актиноїдів за 24 години (точне значення залежить від ступеня зараження), стверджують автори винаходу. А прийом по одній таблетці на день протягом двох тижнів повинен очистити організм від актиноїдів майже на 100%.

Поки вчені проводили досліди лише на тваринах і людських клітинах. Ці експерименти також підтвердили, що дані препарати нетоксичні (у вивчених дозах).

Тепер команда вчених з Національної лабораторії Лоуренса в Берклі збирає додаткові відомості та необхідні документи, щоб отримати дозвіл на клінічні тести на людях.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація