Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриценко відповів, чи буде об’єднуватись з Тимошенко

Раніше про готовність до об'єднання говорила сама лідерка "Батьквіщини".

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко не збирається об'єднувати зусилля з лідером партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко.

Таку заяву він зробив в ефірі Радіо НВ.

На питання, чи існує ймовірність об’єднання з Тимошенко, політик відповів: "Коротка відповідь. Ні". Також він наголосив, що це стосується співпраці як у висуванні єдиної спільної кандидатури на президентських виборах-2019, так і у співпраці на парламентських виборах-2019.

"Але є принципові речі, там, де ми могли б об'єднати зусилля з Юлією Володимирівною Тимошенко – це роз'яснити нашим громадянам ключові відмінності в наших програмах, в ціннісних установках", - сказав Гриценко.

Серед іншого лідер "Громадянської позиції" запросив Тимошенко до відкритої дискусії на будь-якому майданчику.

"Ми маємо з нею принципово різні погляди на те, якою має бути конституція", - зазначив Гриценко.

"Вона хоче зробити ставку на канцлера, на парламент, а я вважаю, що це повинен бути всенародно обраний президент. Це, мені здається, була б абсолютно нормальна співпраця в форматі публічних дебатів. Для того, щоб люди потім визначилися", - пояснив політик.

Раніше лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що готова до співпраці та об’єднання із партією "Самопоміч" Андрія Садового, партією "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, а також із співаком Святославом Вакарчуком, якщо він піде у політику.

ВідеоЛідирує Тимошенко, Зеленський другий: новий рейтинг кандидатів на посаду президента

У Зеленського більше, ніж у Порошенка, і продовжує рости. Сьогодні опублікували свіжі дані соцопитувань на посаду президента України. Лідирує Юлія Тимошенко. За неї готові голосувати 13,4% українців. Шоумен Володимир Зеленський – другий. Його підтримують 7,5%. Президент Порошенко – ділить третє і четверте місце з колишнім міністром оборони Анатолієм Гриценко. У них по 7 пунктів. 

Лідирує Тимошенко, Зеленський другий: новий рейтинг кандидатів на посаду президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції