Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Опоблок" і "За життя" створили спільну платформу й висунуть єдиного кандидата в президенти

Її представники разом братимуть участь у парламентській кампанії.

Лідери партій "За життя" і "Опозиційний блок" Вадим Рабинович і Юрій Бойко підписали угоду про створення "Опозиційної платформи – За життя".

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Новостворена платформа в листопаді визначиться з єдиним кандидатом на президентських виборах, які відбудуться в березні 2019 року, а її представники разом братимуть участь у парламентській кампанії.

Нагадаємо, за результатами проведення соціологічного опитування лідером президентських перегонів наразі лишається лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. На другому місці опинився шоумен Володимир Зеленський, обігнавши президента Петра Порошенка і лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

Відео73% українців збираються брати участь у президентських виборах: результати опитування

У жовтні соціологи "Ектів-груп" провели опитування українців. На всій території України, за винятком окупованих територій, діяльність центральних органів влади оцінили так. Роботою президента - цілком задоволені 3,4% опитаних, прем'єр-міністра – 2,2%, і ще менше задоволені роботою Верховної Ради - лише 2%. І відповідно набагато вищі цифри в графі "зовсім не задоволений".

73% українців збираються брати участь у президентських виборах: результати опитування

Залиште свій коментар

Вибір редакції