Коршунова про свою фотосесію у стилі ню: Це не мої фото

Дата публікації
Перегляди
8120
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коршунова про свою фотосесію у стилі ню: Це не мої фото

Коршунова хоче стати вихователькою

Марія не завжди була зразковою дівчиною, однак її погляди на стосунки з чоловічою статтю були більш, ніж консервативні.

Марія Коршунова, яку побив депутат Луганської міськради Роман Ландік, заявила, що більшість оголених фотографій в інтернеті, які їй приписують, насправді фотомонтаж.

Повну версію інтерв'ю з Коршуновою читайте на сайті ТСН.ua

Марія запевнила, що недовго працювала моделлю. "Я займалася цим максимум два роки. Просто, коли в 18 років я спробувала позувати перед камерою, мені це сподобалося. Тобто, сам процес зйомки цікавий, цікаво нові образи застосовувати, бути різною. Це було більше захоплення з надією на перспективу".

Вона також розповіла, що після школи не закінчувала ніякого вузу, але хоче бути схожою на маму та мріє про професію вихователя.

"Освіту хочу отримати, так як у мене її немає. Я все життя хотіла бути вихователем, як моя мама. Вона 25 років працює з дітьми, і я теж завжди цього хотіла", - зізналася Коршунова.

На питання, як відреагувала її мама, побачивши оголені фотографії, Марія запевнила: "Це не мої фотографії. По-перше, дуже багато фотографій, які приписують мені. Не знаю, чи це фотомонтаж, чи це схожість.

Вона моя мама і вона знає, де зображена я, а де ні. Вже хто-то, але вона в цьому добре розбирається, так само, як мій хлопець. Вони бачать, на яких фотографіях моє тіло і моє обличчя, а на яких ні".

Вона додала, що було зроблено буквально пару зйомок більше двох років тому, і зйомка була більше для себе. Водночас, Коршунова зізналася, що це був тільки початок її кар'єри моделі.

"Моїх таких фотографій всього декілька. Їх можна перерахувати на пальцях двох рук. І мені дуже цікаво, як вони потрапили в інтернет, так як я ніколи не давала дозволу на публікацію цих знімків. Ці фотографії були зроблені в особистих цілях".

Марія зазначила, що мовчала весь цей час лише тому, що не могла реагувати на всі плітки. Для неї була важливою лише реакція близьких людей.

Варто зазначити, що після інциденту з Ландіком про Коршунову почали з'являтися різні неприємні публікації, наприклад, про її любов до випадкових зв'язків.

"Я не можу сказати, що я завжди була зразковою дівчиною. Але в питаннях відносин з протилежною статтю мої погляди були більш, ніж консервативні. Тому, такі заяви ображають мене. Я вважаю, що це підло - робити такі заяви на мою адресу, так як нічим подібним я ніколи не займалася. У моєму житті є тільки один чоловік, якого, я думаю, теж дуже ображають такі заяви. Він один єдиний. Інших не було, і немає", - відповіла Коршунова на чутки про неї.

Також Марія розповіла, що зараз нічим не займається, лише кожного дня ходить до суду - як на роботу.

Нагадаємо, скандал за участі депутата Романа Ландiка та Марії Коршунової спалахнув після того, як в інтернет потрапило відео, на якому Ландiк в ресторані кидається з кулаками на Коршунову, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

Читайте також:

Коршунова розповіла, як через кеди Ландіка втратила роботу

Свідок у справі Ландіка через шок не побачила, чи бив він модель

Офіціантка вже не сподівалася побачити жертву Ландіка живою

Після суду Ландік кричав і благав журналістів про допомогу

Коршунова ексклюзивно для ТСН розкрила подробиці бійки з Ландіком

Коршунова ексклюзивно для ТСН розкрила подробиці бійки з Ландіком
Наступна публікація