Побита депутатом Ландиком дівчина готова взяти гроші

За словами адвоката, частину компенсації Марія Коршунова вже отримала, але не в повному обсязі.

Побита депутатом Романом Ландиком 20-річна Марія Коршунова готова відмовитися від своїх претензій і забрати свою заяву з міліції в обмін на грошову компенсацію. Про це газеті "Сегодня" повідомив адвокат потерпілої Ігор Зазимкін.

Він не назвав конкретної суми, проте зазначив, що діалог зі стороною Ландика ще йде.

"Переговори стосуються компенсації, і до тих пір, поки не будуть повністю виконані наші умови, переговори будуть тривати. Частину компенсації ми отримали, але це не в повному обсязі те, що ми хочемо. Якщо ми не досягнемо консенсусу - значить буде суд, який встановить, хто винен і скільки повинні компенсувати ", - розповів виданню Зазимкін.

Зазначимо, напередодні повідомлялося, що Коршунова відмовиться від претензій, якщо відповідач виконає "певні домовленості".Як відомо, Роман Ландик, син народного депутата Володимира Ландика на початку липня в луганському ресторані побив 20-річну Марію Коршунову. Після цього вона потрапила в лікарню, а сам Ландик зник.

Через кілька днів його затримали під Краснодаром в Росії і заарештували. Ландик, як кажуть луганські правоохоронці, буде екстрадований в Україну з Росії цієї осені.

Читайте також:

Луганська міськрада не позбавить Ландика депутатського крісла до рішення суду

Постраждала у бійці з Романом Ландиком не вела з ним переговорів

Дружина Романа Ландика: ми їхали до Росії у весільну подорож

Телеканал Романа Ландика показав сюжет про його заслуги перед земляками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: