Луценко представив прокурора Херсонської області

Призначений посадовець в органах прокуратури працює з липня 2004 року.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового прокурора Херсонської області – Віталія Тригубенка. 


Представляючи новопризначеного прокурора області, Юрій Луценко підкреслив, що ситуація в області хоч не така складна, як у Миколаєві, все ж потребує змін, оскільки відсутні результати, які свідчили б про успіхи правоохоронної системи в області.

Він поставив перед прокурором області першочергові завдання, серед яких відновлення довіри до прокуратури, та "полювання на велику рибу, щоб суспільство повірило у те, що недоторканість закінчена".

Генпрокурор Юрій Луценко висловив переконання, що на керівних посадах обов'язково мають залишитись справжні професіонали.

Зауважимо, що Тригубенко Віталій Миколайович, народився 9 вересня 1981 року в селищі Кегичівка Харківської області. В 2004 році закінчив Національну юридичну Академію України за спеціальністю "Правознавство". 

В органах прокуратури працює з липня 2004 року.

За цей час обіймав посади від помічника прокурора району до начальника управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратур України. 

Додамо, що Тригубенко Віталій Миколайович є братом нардепа від БПП Сергія Тригубенка

Нагадаємо, що прокурор Миколаївської області В'ячеслав Кривов'яз написав заяву про звільнення з органів прокуратури. Генпрокурор Юрій Луценко задовольнив заяву Кривов'яза. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: