Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мін'юст вирішив потрусити міністерства і відомства

Ревізори мають право безперешкодно входити на об'єкти перевірки.

Міністерство юстиції у 2013 році перевірить 44 центральних органи виконавчої влади на дотримання ними законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Як повідомляє прес-служба Мін'юсту, перевірки повинні виявити факти неподання, несвоєчасне подання для державної реєстрації нормативно-правових актів, які відповідно до закону підлягають державній реєстрації. Крім того, завдання перевіряючих - перевірити наявність актів, які були спрямовані на виконання, але не пройшли державну реєстрацію і не були опубліковані, передає ЛігаБізнесІнформ.

Перевірятимуться міністерства та інші центральні органи виконавчої влади.

Міністр юстиції Олександр Лавринович нагадав, що уповноважені на перевірки посадові особи органів юстиції мають право безперешкодно входити на об'єкти перевірки за службовим посвідченням і мати доступ до документів та інших матеріалів, в тому числі з обмеженим доступом, необхідним для проведення перевірки.

За нереєстрацію та застосування незареєстрованих нормативно-правових актів Міністерство юстиції має право скласти протокол про притягнення до персональної відповідальності керівників органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та інших органів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції