Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Онищенко оформлює німецьке громадянство

Глава селища сприяє біглому нардепу в отриманні паспорта ФРН.

Депутат Верховної Ради Олександр Онищенко, який переховується від правоохоронних органів України, оформлює громадянство Німеччини.

Про це DW повідомив бургомістр селища Герцлаке Ганс Бескен, в якому оселився політик-втікач

Очільник громади розраховує, що невдовзі український політик матиме німецький паспорт. Бескен особисто сприяє Онищенку в отриманні німецького громадянства, зокрема, звернувся до вищих інстанцій з рекомендаційним листом, в якому наголосив на визначній ролі, яку український мультимільйонер відіграє для його громади.

"Я кілька разів перепитував щодо стану справ. Як мені дали зрозуміти, процес просувається успішно. Я сумнівався, що все вдасться зробити так швидко, однак за актуальною інформацією все має вирішитися позитивно", - зазначив бургомістр. За його словами, Онищенко, який володіє на території громади великим маєтком і стайнею для тренування спортивних коней, влітку зареєстрував у Герцлаке місце проживання. З огляду на тривалий легальний статус перебування у Німеччині і відсутність у цій країні кримінальних справ проти нього він, вочевидь, відповідає критеріям на отримання громадянства.

Онищенко обіцяє світову славу

Українець пообіцяв бургомістру, що в майбутньому вкладатиме гроші в організацію у Герцлаке міжнародних змагань з кінного спорту на найвищому рівні. Про проблеми з законом новоспеченого односельця в Україні сільський голова чув, однак "не береться давати цьому оцінку".

Сам Онищенко відмовився від спілкування. Його адвокати не коментують намірів.

Нагадаємо, Онищенко втік з України торік, коли з нього зняли депутатську недоторканість. Національне антикорупційне бюро звинувачує депутата у розкраданні природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності підконтрольних йому компаній з ПАТ "Укргазвидобування". В результаті дій депутата, заявляють у НАБУ, державі було завдано збитків на суму близько трьох мільярдів гривень. Онищенко запевняє, що кримінальне переслідування відбувається з політичних мотивів - за вказівкою президента України Петра Порошенка.

В інтерв'ю The Washington Times Олександр Онищенко заявив про намір балотуватися на пост президента на чергових виборах 2019 року. За його словами, він буде здивований, якщо після оприлюднення його рішення балотуватися проти нього не висунуть нові звинувачення.

Тривалий час місцеперебування депутата було широкому загалу невідомим.

ВідеоНардеп-втікач Онищенко оприлюднив нові плівки з колишнім депутатом Мартиненком

Залиште свій коментар

Вибір редакції