Під Кабміном збирається акція протесту

Під Кабміном збирається акція протесту

Під Кабміном / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Напередодні акції протесту Азаров за прикладом депутатів вирішив відгородитися від народу парканом.

Біля будівлі Кабміну в Києві у вівторок відбудеться акція протесту проти соціальної політики уряду. У ній візьмуть участь низка громадських об'єднань, зокрема чорнобильці, ветерани-афганці, "діти війни", підприємці, представники опозиції.

Станом на 9:00 ранку біля будинку уряду зібралось вже більш як 200 протестувальників, близько сотні людей збирається в Маріїнському парку біля Верховної ради , а також велика кількість - біля станції метро "Арсенальна".

Вхід до Кабміну охороняє велика кількість співробітників міліції, поблизу будівлі стоять два автобуси з додатковими силами.

Цікаво, що до акції перед Кабміном почали поспіхом встановлювати паркан, міцно укріплений бетонним фундаментом - на зразок огорожі, якою нещодавно відгородилися депутати Верховної ради, повідомила прес-служба "Коаліції учасників Помаранчевої революції".

Якщо раніше організатори мали здебільшого економічні вимоги, то тепер лейтмотив протесту змінився: від влади вимагатимуть дотримання громадянських прав і свобод. На це вплинули події у Донецьку, де під час розгону протесту помер шахтар-голодувальник.

Те, що сталося, українські ЗМІ вже порівнюють зі знаменитими страйками шахтарів 1998 року, що закінчилися пішим походом на Київ. Але чи повстане Донбас зараз, поки залишається під питанням. Поки спроба завадити акціям чорнобильців призвела до того, що чисельність протестувальників зросла в 10 разів. А напередодні до мітингів підключилися пенсіонери.

Читайте також:

Смерть у таборі чорнобильців: вбивство чи нещасний випадок

Більше 50% молодих українців готові йти на барикади

Паркан біля Верховної ради укріпили бетоном

Протести у Донецьку: знесення наметів та штурм "офісу" губернатора. ФОТО

Мітингувальники знову зібрались під Кабміном

Мітингувальники знову зібрались під Кабміном

Повʼязані теми:

Наступна публікація