Порошенко озвучив тест для українських правоохоронців

Президент вважає, що вони мусять розкрити вбивство Шеремета.

Боротьба з корупцією та розкриття вбивства Павла Шеремета є наразі головними завданнями правоохоронної системи України. Таку думку озвучив президент Петро Порошенко під час інтерв'ю для американського телеканалу CNN.

"Це тест для українських правоохоронних органів – забезпечити ефективне і прозоре розслідування в справі про вбивство Павла Шеремета. Це те, що ми повинні зробити", - наголосив глава держави.

Він також запевнив, що боротьба з корупцією в Україні вийшла на новий рівень після створення незалежних органів – НАБУ і спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Порошенко відзначив американський досвід і допомоги, котрі сприяли цьому процесові. "Ми запрошували американського федерального прокурора для координації реформ в Генеральній прокуратурі", - заявив президент.

Глава держави також додав, що сподівається на електронну систему декларування, котра має допомогти в боротьбі з корупцією. "Це ефективний інструмент", - упевнений Порошенко.

Гройсман наказав 1 вересня запустити е-декларування і назвав ганьбою суперечки з пошуку винних

Прем'єр-міністр Гройсман пригрозив звільненням за будь-яку затримку чи зрив роботи системи. Запровадження електронних декларацій є умовою ЄС для надання України безвізового режиму. 15 серпня Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило розпочати роботу реєстру електронних декларацій, попри те, що Держспецзв'язок відмовився сертифікувати систему. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: