Порошенку та Гройсману підвищили зарплату

Уряд ухвалив нові ставки для високопосадовців.

Кабмін підвищив посадові оклади Петра Порошенка, Володимира Гройсмана та його підлеглих. Офіційна ставка глави держави тепер становить 28 тисяч гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прем'єр отримуватиме 20 тисяч гривень. А по 16 тисяч щомісяця кластимуть у кишеню міністри. Заступникам встановлену трохи меншу межу – 14 тисяч гривень.

Цифри озвучив міністр соціальної політики Андрій Рева. При цьому він заявив, що реальна зарплатня високопосадовців не зросте за рахунок зменшення надбавок.

Як повідомлялося, у всіх українських чиновників і топ-менеджерів держпідприємств заробітна плата складає десятки тисяч гривеньПроаналізувавши торішні декларації українських чиновників, можна побачити одну тенденцію - чим вища посада, тим він багатший, і тим більше розрив між офіційними доходами і зарплатою.

Кабмін підвищив посадові оклади Порошенка, Гройсмана та його підлеглих

Офіційна ставка Глави держави тепер становить 28 тисяч гривень. Прем’єр отримуватиме - 20 тисяч. 16 тисяч гривень щомісяця покладуть у кишеню міністри, і 14 тисяч - їхні заступники. Андрій Рева заявив, що реальна зарплатня високопосадовців не зросте за рахунок зменшення надбавок. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: