РНБО ухвалила санкційний "список Савченко-Сенцова"

"Список Савченко" не припиняє наполегливої праці з негайного звільнення Надії Савченко та інших українських героїв.

Рада національної безпеки та оборони ухвалила санкційний список проти осіб, причетних до незаконного засудження в Росії української льотчиці Надії Савченко та інших українців.

Про це повідомив у Twitter прес-секретар президента Святослав Цеголко.

РНБО розглядала список на засіданні під головуванням Президента Петра Порошенко. На початку засідання глава держави зазначив: "Сьогодні на порядок денний винесено питання затвердження санкційного списку над особами, що організували судилище над Надією Савченко".

Президент нагадав, що під час останніх консультацій в Брюсселі українська сторона передала "Список Савченко" очільникам Європейського Союзу. Міністерство закордонних справ також направило цей документ країнам-партнерам України.

Глава держави підкреслив, що санкційний перелік має стати "списком Савченко-Сенцова" і до нього мають бути додані особи, які фабрикували справи проти Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Станіслава Клиха, Миколи Карпюка та інших незаконно ув'язнених в Росії осіб . При цьому Петро Порошенко підкреслив: "Це рішення ("Список Савченко") не припиняє нашої наполегливої праці з негайного звільнення Надії Савченко та інших українських героїв".

Президент також доручив доопрацювати "список" та додати в нього тих осіб, які причетні до тортур українців і кримських татар в Криму. "Просив би, щоб розширення цього списку скоординували з нашими партнерами", - зазначив президент.

Нагадаємо, пропозиції санкційного "списку Савченко" схвалив Кабмін та передав РНБО.

 

ВідеоСьогодні на РНБО затверджували "Список Савченко"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: