Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко "розсекретила" свої людські слабкості

Нардеп пояснила, чому не хоче кидати курити.

У вольової та мужньої Надії Савченко є свої маленькі слабкості. Особливий вплив на неї мають сестра і мама, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До поганих із точки зору суспільства сама Надя віднесла шкідливу звичку куріння. Однак позбавлятися її вона поки що не збирається. "Я знала, що буду курити ще з чотирьох років. Звичайно, можна сказати, "як так, такий поганий приклад, дівчина курить". Кожна людина має право робити те, що хоче. У мене курив дядько, і мені дуже подобався запах тютюну. Він вирощував свою махорку, і коли він сідав після важкої фізичної роботи і закурював , я бігала і нюхала цей запах. І я всім казала – буду курити. Всі казали – "Надю, ти ще маленька, от коли виростеш…". Коли я отримала паспорт у 16 років, то подумала, що вже мабуть виросла, ми з подругою взяли й закурили, і я зрозуміла, що це моє", - розповіла Савченко.

Вона зізналася, що мусила виборювати своє право на цигарки. "Я захистила свій вибір перед батьками. Роки два батьки на мене сварилися, говорили як це погано, а потім прийняли. І вже я курю років зо 20 і кидати не збираюсь. Іноді у в'язниці, коли ти не їж та не п'єш, викурити цигарку – це було єдине щастя. Покурити, подумати наодинці самій з собою. Але я не раджу нікому! Це не реклама цигарок!", - попередила нардеп.

Повний текст інтерв'ю із Надією Савченко можна прочитати тут.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Відео Після Європи Надія Савченко поїде регіонами України

Залиште свій коментар

Вибір редакції