Савченко розсекретила свої мрії

Нардеп привідкрила завісу своїх уподобань щодо приватного транспорту 

Народний депутат України Надія Савченко розповіла, що може собі дозволити їздити у метро в Києві.

"Моє першочергове завдання було для себе – не стати "рок-зіркою". Щоби за мною не їздила охорона, щоб не ходити в перуках та окулярах. Найлегше – це їздити у метро, особливо у час пік. І знаєте чому? Всі їдуть заклопотані у своїх справах, всі бачать, що це я – хтось посміхається, хтось насуплюється, хтось киває головою, але ніхто не має часу робити селфі чи ще щось. Якщо я виходжу у якесь місце, де люди прогулюються, наприклад на Майдан у вихідний, то зовсім інша справа", - сказала Савченко в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua.

"Я дуже хочу їздити велосипедом на роботу, але все не маю часу та грошей його купити. Хочу мотоцикл, але на нього теж ще не заробила. Тож, якщо мати власний транспорт, то я радше куплю мотоцикл, а не автомобіль", - додала вона.

"Хочу багато плавати – але це я можу робити кожного ранку дорогою на роботу у Дніпрі. Звичайно, можна йти і до басейну, але на це потрібен окремий час, а отак дорогою на роботу зробити якийсь заплив, це можна. Звичайно, ще хочу пригнути з парашутом, здійснити виліт. Але все це в мене ще буде", - зазначила Савченко.

Нагадаємо, що Надія Савченко розповіла, якого чоловіка бачить поруч із собою.

"Сильніший за мене! А такий є? Я собі рівного по силі ще не зустріла... Можливо, не на цій планеті, можливо не в цьому житті", - зазначила вона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: