Суд розгляне справу Кучми в останній день весни

Дата публікації
Перегляди
1045
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд розгляне справу Кучми в останній день весни

Вищий спецсуд розгляне справу Кучми 31 травня / Фото: radiosvoboda.org

Доля кримінальної справи проти Кучми щодо причетності до вбивства Гонгадзе вирішиться 31 травня.

Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ 31 травня розгляне касаційну скаргу Генпрокуратури на скасування її постанови про порушення кримінальної справи проти другого президента України Леоніда Кучми.

Скарга подана на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, які визнали незаконним і скасували постанову Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти Кучми за звинуваченням у причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

На суді буде присутній захист колишнього співробітника УДО Миколи Мельниченка. Його адвокат, Микола Неділько зазначив, що приєднається до цієї касаційної скарги, буде її підтримувати і надасть свої додаткові пояснення до скарги.

Неділько пояснив, що Генпрокуратура просить направити справу до суду першої інстанції, тобто до Печерського райсуду, на новий розгляд в іншому складі суду.

Нагадаємо, кримінальну справу стосовно Кучми було порушено 21 березня 2011 року. Він звинувачувався у перевищенні влади і службових повноважень, що призвело згодом до вбивства Гонгадзе.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1045
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація