Тука попередив про свою можливу відставку

Дата публікації
Перегляди
3970
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тука попередив про свою можливу відставку

Тука попередив, що може піти у відставку / Фото: УНІАН

Керівник Луганщини може піти з посади у найближчі два тижні.

Центральна влада не завжди адекватно реагує на специфіку прифронтового регіону. Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

"На жаль, сигнали, які подає влада, далекі від розуміння Києвом того, в яких умовах і з якими проблемам – побутовими, психологічними, моральними – доводиться тут стикатися. Якихось системних кроків, виражених у конкретних і підкріплених фінансово державних програмах, за цей час зроблено не було", - заявив він.

Тука розповів, що зіткнувся з такою неочікуваною проблемою, як неможливість сформувати команду. За його словами, це виявляється не в нестачі кадрів, а в неможливості забезпечити їм елементарні умови проживання та роботи.

"З одного боку, я не бачу жодного спротиву ні від президента, ні від прем'єра – вони навіть допомагають шукати кадри. З іншого, я є жертвою бюрократичної системи, котра, на жаль, не змінена", - пояснив посадовець.

Керівник Луганщини не виключив, що невдовзі піде у відставку. Головною причиною цього рішення може стати незадовільне розслідування вбивства групи волонтерів, які боролися з контрабандою.

Тука переконаний, що це було вбивство, до якого сепаратисти непричетні. Натомість він шукає винних у контрабандистах, пов'язаних із 92-ю бригадою.

"Розслідування розстрілу мобільної групи – тест. У випадку його провалу владою, мені нескладно буде звільнити крісло. Я вже неодноразово думав про це. Погоджуючись на посаду, я ставив перед собою певні цілі. При багатьох розчаруваннях я все-таки бачу світло в кінці тунелю. Ближчі два тижні – визначальні для мене", - заявив Тука.

Днями повідомлялося, що Тука вимагає створити слідчо-оперативну групу щодо розстрілу волонтерів під Щастям"Дуже важливо, щоб розслідування пройшло об'єктивно, і всі винні були покарані. Для мене це особисте, бо загинув мій друг, я обіцяю, що не дам тиснути і втручатися в розслідування "третім особам". Всі, хто скоїв цей злочин, незалежно від "покровителів" і звання, понесуть відповідальність перед судом і своєю честю", – сказав він.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3970
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація