У МЗС хочуть нових санкцій проти Росії

Дипломати покладають відповідальність за зрив режиму тиші на Кремль.

МЗС України занепокоєне і рішуче засуджує невиконання Росією мінських угод. Відповідна заява з'явилась сьогодні на сайті відомства, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Українські дипломати нагадують, що попри чергову домовленість про запровадження режиму повної тиші кількість збройних провокацій проти сил АТО зростає щодня.

МЗС України закликає своїх міжнародних партнерів не піддаватися на оманливі маневри російського агрессора. Дипломати нагадують про необхідність застосування санкцій проти Кремля.

Раніше повідомлялося, що Росія проігнорує сесію ПАРЄ, щоб уникнути санкцій. Вони юридично накладаються як обмеження на роботу національної (в цьому разі – російської) делегації. Однак якщо делегації немає, то санкції накласти неможливо. Такий крок Москви дає їй змогу уникнути принизливого для неї обговорення та ще одного міжнародного засудження російських злочинів в Україні, пишуть журналісти.

МЗС України занепокоєне і рішуче засуджує невиконання російською стороною Мінських угод

Відповідна заява з’явилась сьогодні на сайті відомства. Там нагадують - попри чергову домовленість про запровадження режиму повної тиші, кількість збройних провокацій проти сил АТО продовжує зростати щодня. МЗС України закликає своїх міжнародних партнерів не піддаватися на оманливі маневри російського агресора, і нагадує про застосування санкцій проти Кремля. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: