Верховна рада змінить бюджет вже цієї ночі

Дата публікації
Перегляди
2562
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Верховна рада змінить бюджет вже цієї ночі

Депутати вночі перекроять бюджет

Проект змін до держбюджету буде розглянуто після пройдення першого тому правок до проекту КПК.

У четвер, 12 квітня, ближче до ночі Верховна рада розгляне зміни в бюджет.

Про те, що документ буде розглянутий, коли депутати пройдуть перший том правок до проекту Кримінально-процесуального кодексу, повідомив на пленарному засіданні спікер ВР Володимир Литвин, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Так, під час пленарного засідання слово взяв народний депутат Арсеній Яценюк. Він зазначив, що депутатам в залі роздають проект змін до держбюджету і попросив спікера повідомити депутатам, коли даний законопроект буде розглядатися.

Литвин зазначив, що урядовий проект змін до бюджету включений до порядку денного на вівторок. Він також повідомив, що на погоджувальній раді було рекомендовано розглянути документ у четвер.

Також, за словами спікера, було запропоновано, щоб разом з урядовим проектом змін розглядалися альтернативні депутатські пропозиції, навіть якщо вони не включені до порядку денного.

"Є звернення чотирьох фракцій, щоб розглянути цей та ряд інших нагальних питань, оскільки в разі прийняття змін до бюджету Кабмін встигне провести необхідні розрахунки для того, щоб люди могли з 1 травня отримати необхідні виплати, у тому числі до 9 травня", - підкреслив Литвин.

"Я просив би, шановні колеги, підтримати саме такий алгоритм наших дій. Зараз ми розглянемо першу книгу, а тоді розглянемо це питання (зміни до бюджету). Ми прийняли сьогодні рішення працювати і працювати", - додав спікер.

Депутати розглянули приблизно 2/3 першого тому поправок до документа і прийняли 169 з 614 статей документа.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
2562
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація