Віктор Ющенко здивував подарунками на ювілей дружини

Колишній президент України подарував коханій підсвічники.

Третій президент України Віктор Ющенко, який з пилососом заходився рятувати антикварні килими від "молі-скотиняки", здивував подарунком дружині Катерині на ювілей, йдеться у "Світському житті".

За словами Віктора Андрійовича, на 55-й день народження коханої він презентував їй підсвічники.

"Я їй подарував те, що, я думаю, стало до серця. Це підсвічники такі гарні. Хотів, щоб якась річ, яка постійно б стояла у неї на столі. Ваза для квітів і два підсвічники. Я в десятку попав. Вдало. Молодець. Гарно я поступив", – сказав Ющенко.

Також екс-президент розповів, чим хоче займатися його молодша донька, та чи не почала вона приводити знайомитися із знаменитим батьком хлопців.

"Для Христинки ще не наступив такий час, щоб цю тему вести. Вона в трудах. Вона обирає, де хоче вчитися. Кожен місяць міняємо професію. То хочеться бути фотомайстром, вона хоче підводні знімання якісь вести. То хоче бути головним редактором журналу Discovery", - поділився Ющенко.

А от що стосується старшої доньки, то там, зізнався Ющенко, вже треба "брати мітлу, щоб хлопців ганяти".

"Головна профілактика через мою дружину йде", - додав він.

Також екс-президент розповів, що його донька, яка у 2017 році закінчуватиме середню школу, обирає з сімох університетів, куди вступатиме. За словами Ющенка, з них закордонні не всі.

ВідеоВіктор Ющенко розповів, про плани на майбутнє молодшої доньки-випускниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: