Захисник Тимошенко не виключає, що лікарям "викручували" руки

Дата публікації
Перегляди
1721
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захисник Тимошенко не виключає, що лікарям "викручували" руки

Власенко не виключає, що на лікарів СІЗО тиснуть

Власенко цілий день провів у Тимошенко в медчастині СІЗО.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко за станом здоров'я не може брати участь у засіданні Апеляційного суду Києва, тому за законом суд має оголосити перерву.

Про це заявив ввечері у понеділок, 12 грудня, захисник екс-прем'єра Сергій Власенко, повідомляє офіційний сайт Тимошенко.

Як відомо, 13 грудня Апеляційний суд Києва о 11:00 розпочне розгляд скарги Тимошенко на незаконність вироку, винесеного 11 жовтня Печерським районним судом у так званій "газовій" справі.

"Стан здоров'я Юлії Тимошенко такий, що вона не може зустрічатися з захисниками за межами медчастини СІЗО. Слідчі дії у п'ятницю також проводилися у камері", - заявив Власенко.

Він повідомив, що суд попередньо ухвалив рішення про обов'язковість участі Тимошенко у процесі. "Проте у зв'язку з неможливістю через стан здоров'я бути присутньою на засіданні, суд повинен оголосити перерву у розгляді скарги", - сказав захисник.

Водночас Власенко не виключив, що напередодні засідання на лікарів СІЗО чиниться тиск.

"Я не виключаю, що лікарям "викручували" руки і вони підписали якісь інші документи. Я не виключаю, що лікарі гестапо за ніч передумають і скажуть, що Тимошенко можна буде привезти на засідання суду", - додав він.

Власенко повідомив, що у понеділок з 12:30 до 18:15 проводив зустріч з Тимошенко в медчастині СІЗО.

"Ми готували апеляцію на виїзне засідання Шевченківського райсуду. На цій зустрічі також була присутня донька Тимошенко Євгенія", - уточнив захисник.

Читайте також:

Тюремників звинуватили у підготовці вбивства Тимошенко

Тимошенко можуть насильно вивезти до суду на розгляд апеляції - адвокат

Нейтралізація чи рука Кремля: кому вигідна ув’язнена Тимошенко

Тимошенко пригрозили загальною камерою, якщо не лікуватиметься

Наступна публікація