Легенда "Баварії" отримав посаду в клубі

Легенда "Баварії" отримав посаду в клубі

Фото: Associated Press

Він став до своїх обов'язків 1-го січня.

Легендарний воротар мюнхенської "Баварії" Олівер Кан отримав посаду в клубі.

За інформацією офіційного сайту німців, 50-річний ексфутболіст працюватиме помічником Карла-Хайнца Румменігге, який наразі є головою правління клубу.

Зазначається, що після завершення контракту Румменігге з "Баварією", який розрахований до 31-го грудня 2021 року, саме Кан займе його місце.

До своїх обов'язків Кан став 1-го січня.

"Коли надійшла пропозиція, я роздумував недовго. Продовжити цю історію успіху, продовжувати перемагати і, можливо, ще додати - це саме той великий виклик, який відповідає моєму характеру. Для мене це був дуже, дуже особливий момент. І це стосується не тільки сьогоднішнього ранку, але і всіх останніх днів. Для мене це справа серця, і саме тому останні дні були такі емоційні.

Протягом останніх тижнів і місяців минулого року я провів багато розмов, аби краще познайомитися з майбутньою роботою. Але в той же самий час я намагався не перегинати палицю, оскільки вважаю, що дуже важливо підійти до всіх тем без упереджень. Це означає, що з сьогоднішнього дня "Баварія" почнеться для мене на всі сто відсотків.

На наступні місяці у нас розроблений чіткий процес, який дасть мені можливість найкращим чином познайомитися з життям клубу. І це стосується не тільки спортивного складника - мене цікавлять усі сфери", - сказав Кан.

  • Олівер в минулому грав за "Баварію" від 1994 до 2008 року, взявши участь в 429 матчах. Також він виступав за збірну Німеччини від 1995 до 2006 року (86 ігор, прим.). У 2002 році Кан був визнаний найкращим гравцем Чемпіонату світу.
  • У жовтні Кан потрапив до Залу Слави німецького футболу.

Додамо, наразі "Баварія" посідає третю сходинку в турнірній таблиці Бундесліги. Відставання від лідера - РБ "Лейпциг" - складає чотири очки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація