Люксембург - Україна - 0:3. Бенефіс Ярмоленка

Текстова трансляція матчу 4-го туру кваліфікації Євро-2016 між збірними Люксембургу та України.

7.Ларс Жерсон

8.Крістофер Мартінс (9.Даніель да Мота,54')

11.Стефано Бенсі (13.Орельєн Жоакім,64')

17.Маріо Мутш (к)

18.Лоран Янс

19.Двейн Хольтер

20.Давид Тюрпель (21.Моріс Джон Девілль,77')

22.Сергій Сидорчук

10.Євген Коноплянка (16.Микола Морозюк,77')

11.Денис Олійник (2.Кирило Ковальчук,86')

7.Андрій Ярмоленко

8.Роман Зозуля (19.Пилип Будківський, 72')

Слава Україні!
    18 листопада у Києві граємо товарняк із Литвою. І на цьому футбольний 2014 рік збірної буде завершено.
    Збірна України здобуває 9 очок у групі С.
90+3'   Все! Фінальний свисток! Україно, з перемогою!
90+1'   окремий респект люксембурзьким фанатам, які підтримали наших із всесвітньовідомою пісенькою.
90+1'   а вболівальники продовжують забавлятися. Путіну, "вітаннячка" із Люксембургу.
90'   три хвилини дає арбітр ще грати. Хоча обидві команди вже не дуже воліють грати.
90'   гімн України на "Жозі Бартель". Ніби і не на виїзді грають. Вболівальникам респект!
89'   Ярмоленко поборовся із Жерсоном у верховій боотьбі, але до мяча не дістався. Хороша була позиція у Андрія, міг і четвертий залетіти.
86'   "моряк" Ковальчук у грі. Олійник залишив поле. Всі заміни зробив Фоменко
83'   надають допомогу Ярмоленку. Влучив м'яч в обличчя Андрію. Здоров'я!
77'   і остання заміна у Люксембургу. Тюрпель йде відпочивати. Девілль замінив його.
77'   Коноплянка йде з поля ід оплески. Микола Морозюк виходить.
75'   кружляють наші на половині поля суперника, кують атаку, Люксембург відбивається.
72'   а ось і заміна Фоменка. Зозулю знімає. Будківський виходить у бій
70'   спокійнішою стала гра. Люксембург не дуже хоче забивати, та й наші трішки втомилися.
67'   розслабилися синьо-жовті, знову загрожує воротам Пятова наш суперник. Так можна і накликати на себе біду.
65'   Хачеріді знешкодив загрозу з боку люксембуржців. Дуже небезпечно було.
64'   ще заміна у Люксембургу. Жоашим змінює Бенсі
63'   Сидорчук ледь не додав своє ім'я поряд з Ярмоленком. Андрій відкотив Сергію м'яча, Сидорчук сильно пробив, але з точністю незрослося.
60'   "ла-ла-ла-ла" в Люксембурзі. Ах, як приємно слухати.
58'   Україна повністю контролює хід гри. Анрійку, так може четвертий?
    це день Ярмоленка! Андрій обіграв суперника і класно пробив під дальню стійку. Хет-трик! Красень!
56'   ГОООООООООЛЛЛЛ!!!! Андрюхааа!
    Андрій розкішним обвідним ударом відправляє м'яч у сітку воріт Жубера.
54'   Мартінса знімає керманич збірної Люксембургу. На полі Да Мота.
53'   ГООООООООООЛЛЛЛ!!!! Ярмоленко! Дубль!
52'   Федецький на дальній стійці не дострибнув до м'яча після удару Зозулі.
47'   Олійник! Ярмоленко зібрав на собі трьох захисників, віддав на абсолютно вільного Олійника. Денис пробив у воротаря.
46'   ДРУГИЙ ТАЙМ
    Чекаємо другий тайм і хоча б ще один гол України, бо буде біда.
    На 33-й хвилині Ярмоленко, так би мовити, заштовхав м'яч.
    У нас же Зозуля та Олійник намагалися забити головами. Не влучили.
    Так двічі тричі Люксембург пробачив Україні. Тюрпель і Мартінс ледь не скористалися своїми супершансами.
    Ох і полоскотали нерви вболівальникам наші гравці. Відчувається відсутність Ротаня і Степаненка. Суперник без проблем вибігає у контрактаки.
45+2'   ПЕРЕРВА.
45+1'   Коноплянка перехопив м'яч у центрі поля. Женя віддав на Ярмоленка, Андрій мяко далі на хід Олійнику. Жубер пальцями дотягнувся до м'яча, змінивши його траекторію. Ах, Андрію, треба було бити!
45'   2 хвилини компенсував арбітр.
43'   добігає до кінця цей жахливий перший тайм. Хоч і ведемо у рахунку, але це мучення, а не футбол від збірної.
41'   Олійник віддав на Копоплянку, Женя пішов у дриблінг і падає. На таке хіба що школяр купиться.
36'   Коноплянка цілився у ближній кут, Жубер переводить на кутовий.
34'   а оборона продовжує спати. Пятов якимось дивним чином зловив м'яч. А у наступній атаці
34'      Хачеріді зриває атаку суперника, і відхопив "гірчичник"
    Андрій підхопив м'яч і лівою увігнав його у дальню "дев'ятку".
33'   ГООООООООООЛЛЛЛЛ!!!!! Яр-мо-ла! Яр-мо-ла!
31'   ааааа, Шевчууук! дуже добре пробив Слава, цілився під поперечину, витягнув Жубер!
30'   Люксембург вже і дальніми пострілами мучає Пятова. Мартінс здалеку потужно пробив, Андрій забрав.
28'   щось неймовірне коїться з нашою обороною. Тюрпель вискочив на "побачення" з Пятовим, а пробив абияк. І слава Богу!
27'   Олійник пробив головою після навісу з кутового, повз ворота.
25'   Ярмоленко приклав свою "гармату" до м'яча. Комусь в ногу влетіла сфера і полетіла геть зі штрафного.
24'   Мартінс зніс Федецького. Корчиться від болі Артем. Арбітр мовчить. У Крістофера вже є жовта.
22'   знову Зозуля дострибнув до м'яча, але вище. Ромчику, ну давай.
21'   Люксембург на цьому газоні просто літає. Нашим же важкувато.
19'   що ж таке! знову вище воріт. Тепер Олійник.
18'   Федецький справа навісив у центр штрафного на Зозулю. Рома б'є вище воріт.
16'   рвуть нашу оборону люксембуржці! Двоє гравці як на лижах проїхали до штрафного. Пощастило, що загальмувала атака господарів.
13'   оце провал на правому фланзі нашої збірної! Пятов виручає! На самій лінії зафіксував мяч Андрій після удару Тюрпеля! Оце так несподіванка
13'   Мартінс завдав удару головою - П'ятов на місці.
11'         Мартінс небезпечно наступив на ногу Тимощуку. Жовта!
5'   не обійшлося без каламбуру
3'   поле і справді у поганенькому стані. Нашим швидким гравцям буде важко набирати хід.
2'   активно розпочали наші збірники гру. Господарі ж показають, що вони міцненький горішок.
1'   Люксембуржці розвели м'яч у центрі поля
19:00   З Богом, хлопці!
18:56   лунає гімн Люксембургу. Мовчить стадіон, мовчать гравці. З боку України таке було б дивним.
18:55   співаємо гімн України! Ох, які красені наші вболівальники у Люксембургу! І футболісти молодці! Слава Україні!
18:54   команди вийшли на поле.
18:44   поки напівпорожній стадіон "Жозі Бартель". Втім досить хороша підтримка у збірної України! Наші вболівальники вже тренують свої "кричалки"
18:10   матч відбувся 6 червня 2006 року і завершився з рахунком 3:0. За синьо-жовтих забивали Андрій Воронін, Андрій Шевченко та Максим Калініченко.
18:00   команди зустрічалися одного разу. Вісім років тому Україна обіграла Люксембург у товариському матчі