Sixt Ukraine фінішувала у топ-30 на 4-му етапі "Дакару"

Дата публікації
Перегляди
1598
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Sixt Ukraine фінішувала у топ-30 на 4-му етапі "Дакару"

Sixt Ukraine піднялася на 5 місць у загальному заліку / Фото: dakar.net.ua

Чергова гонка ралі-марафону "Дакар-2012" принесла позитивні емоції українській команді.

Четвертий етап ралі-марафону "Дакар-2012" виявився доволі успішним для української команди Sixt Ukraine. Наш екіпаж фінішував на 30-му місці етапу з Сан Жуану до Чілечіто, піднявшись у загальному заліку на 32-у позицію.

ДАКАР-2012. ПІДСУМКИ ЧЕТВЕРТОГО ЕТАПУ

Першу спецділянку Вадим Нестерчук пройшов з відставанням у 7 хвилин від лідера. Після другої контрольної точки відставання було 18 хвилин. Після третьої спецділятки відставання складало 23 хвилини і Sixt Ukraine посідали 35-е місце. Четверту точку українці взяли з відставанням у 38 хвилин.

Нарешті, до фінішу наш Mitsubishi дістався з відставанням у 1 годину 4 хвилини і 28 секунд, але відігравши при цьому 5 місць.

А етап виграв француз Стефан Петрансель. Другим на радість аргентинських уболівальників фінішував Орландо Терранова. Трете місце дісталося південноафриканцю Жіньєру де Вільєрсу.

У загальному заліку лідирує Петрансель. З відставанням у 5:41 другим йде де Вільєрс. Іспанець Жоан Рома посідає третє місце (6:44). Четверте місце у поляка Кшиштофа Головчика (8:10). П'ятірку замикає американець Роббі Гордон (16:23).

Sixt Ukraine відстає від лідера на 3 години 9 хвилин і 58 секунд.

"Ми стартували з позначки 1000 метрів над рівнем моря і протягом етапу піднялися майже до трьох з половиною тисяч і назад до тисячі - півтори. Майже як на американських гірках. Спецділянки був цікавими. Різні покриття, рідкісні швидкі спецділянки. Трохи часу втратили, тому що допомагали іншим екіпажам. Хлопців занесло на повороті і вони перекинулися, нам довелося їх діставати їх автомобіль. Поки витягали одних, буквально у трьох метрах біля них приземлилися на дах інші. Допомогли і цим. Потім поїхали далі", - розповів Нестерчук.

П'ЯТИЙ ЕТАП. Етап представляє собою велику ділянку рухомих пісків по маршруту Чілечіто - Ф'ямбала, де 177 км спецділянки для автомобілів / вантажівок і 256 км для мотоциклів / квадроциклів. Для перших ліазон становить 246 км, для інших категорій - на 95 км менше.

У цьому році, з метою створення оптимального комфорту для всіх транспортних засобів, етап розділений на дві траси - окремо для мотоциклістів і для автомобілістів. Для мотоциклістів найскладніше буде впоратися з навігаційними завданнями, ніж з дорожніми труднощами маршруту. Зате труднощі компенсуються приголомшливими відчуттями, коли спортсмени будуть проїжджати по вузькій дорозі по схилу гори перед в'їздом в дюни!

Траса, відведена для легкових і вантажних автомобілів, повністю відрізняється від траси мотоциклістів і здебільшого прокладена в піщаних дюнах.

Зазначимо, що до цих пір ніхто не залишався байдужим до білих дюн пустелі Ф'ямбала. Варто лише згадати, як десятки мотоциклістів грузли в тутешніх пісках під час першого дакарівского візиту.

Цікаво, що на старт 5-го етапу вийдуть 150 мотоциклів, 22 квадроцикла, 138 легкових автомобілів і 72 вантажівки. Кількість учасників продовжує скорочуватися. Тепер, у порівнянні зі стартом, на 61 екіпаж менше.

Читайте також:

На "Дакарі" трапилася ще одна смертельна трагедія

Дакар-2012. Підсумки третього етапу

У перший день ралі "Дакар-2012" загинув мотогонщик

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1598
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація