Ахмадінежад не збирається обговорювати ядерну програму Ірану

"Іран ніколи не зазіхав на законні права інших країн, але й сам не дозволить, щоб зневажалися його права", - заявив іранський президент.

Іранська нація ні з ким і ніколи не буде обговорювати свої основоположні права, зокрема право на використання ядерних технологій в мирних цілях, заявив президент Ірану Махмуд Ахмадінежад під час робочої поїздки до міста Казвін.

"Іран ніколи не зазіхав на законні права інших країн, але й сам не дозволить, щоб зневажалися його права", - наголосив іранський президент.

За словами Ахмадінежада, на майбутніх переговорах Ірана зі світовими державами ("шісткою" посередників у складі постійних членів РБ ООН і Німеччини) тема іранської ядерної діяльності обговорюватися не буде.

"Переговори будуть сконцентровані на вирішенні міжнародних проблем, темі зміцнення миру і безпеки", - вказав Ахмадінежад.

З аналогічною заявою напередодні виступив офіційний представник іранського МЗС Рамін Мехманпараст. Він повідомив, що теми для обговорення на переговорах з групою "п'ять плюс один" поки не узгоджені.

"До тих пір, поки це не буде зроблено, переговори не почнуться. Іран вже направив свої пропозиції щодо порядку (переговорів).Якщо у протилежної сторони є свої пропозиції, вони повинні бути представлені Ірану якнайшвидше ", - вказав дипломат.

Іранська влада раніше неодноразово заявляла, що ядерна діяльність Ісламської Республіки Іран здійснюється на законних підставах і має виключно мирний характер.

Читайте також:

Ізраїль закликав США пригрозити Ірану військовим ударом

Іран почав завантажувати ядерне паливо у свою першу АЕС в Бушері

Чавес і Ахмадінежад об'єдналися проти "американського імперіалізму"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: