Ахмадінежад продав свій автомобіль, щоб допомогти бідним

Ахмадінежад виставив особистий автомобіль на аукціон, прибутки від якого підуть на фінансування національної програми житлового будівництва.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад виставив особистий автомобіль на аукціон, прибутки від якого підуть на фінансування національної програми житлового будівництва Mehr Housing Plan, покликаної забезпечити житлом найбідніші верстви населення.

"Ахмадінежад виставив автомашину Peugeot на благодійний міжнародний аукціон під час зустрічі з колегами по програмі, що пройшла напередодні", - повідомив міністр внутрішніх справ Ірану Садек Масулі. За його словами, стартова ціна лота буде оголошена незабаром.

У 2009 р. центробанк Ірану виділив на національну програму житлового будівництва Mehr Housing Plan близько 2,4 млрд дол.

У рамках даної програми забудовники забезпечуються безкоштовною землею, на якій вони зобов'язуються звести дешеве житло.

У рамках першої фази проекту планується побудувати понад 600 тис. квартир. Близько 3,7 млн осіб зареєстровані в рамках програми Mehr Housing Plan на придбання дешевого житла.

Читайте також:

Ахметов заявив, що депутатську допомогу віддає на благодійність

Брати Клички провели у Києві благодійний аукціон

Тоні Блер віддасть гонорар за свою книгу пораненим солдатам

38 мільярдерів США відгукнулися на заклик розлучитися з половиною свого статку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: