Акція геїв у Петербурзі завершилася кривавою розправою

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Націоналісти напали на автобус з учасниками ЛГБТ-мітингу та жорстоко побили людей.

Молоді люди у масках влаштували криваву розправу над геями / Фото: БалтИнфо
Близько 100 представників секс-меншин провели в центрі Санкт-Петербурга ввечері в четвер, 17  травня акцію, присвячену "міжнародному дню боротьби з гомофобією", яка обернулася жорстокими нападами на її учасників.

Спочатку на учасників ЛГБТ-мітингу, що проходив у Петровському парку, напав невідомий з газовим пістолетом і вистрілив одному з них в обличчя. Нападник був затриманий поліцейськими, а постраждалим зайнялися медики.

А після того, як гей-активістів вивезли з парку на автобусі, кілька десятків молодих людей в масках зупинили транспорт і влаштували справжню криваву розправу над геями.

Спочатку невідомі кинули кілька димових шашок на проїжджу частину, що змусило автобус пригальмувати. Після цього нападники оточили автобус, розбили в ньому скла і почали бити ЛГБТ-активістів під образливі вигуки.

Поліцейські спершу спробували зупинити нападників, проте ті розтягнулися колоною і продовжували атакувати автобус по ходу руху. У результаті гей-активістів, що брали участь в антигомофобній акції, все ж таки вдалося вивезти, однак нападники продовжували переслідувати транспорт по тротуару.

По ходу руху автобуса з геями дорога була усипана битим склом, а в тому місці, де нападникам вдалося ненадовго зупинити автобус, на асфальті виднілися сліди крові.

На акції секс-меншин дісталося і гастарбайтерам

ЗМІ припускають, що нападниками були націоналісти, які полювали за геями, але в якийсь момент, помилково, або усвідомлено, переключилися на мігрантів. В зону безладів потрапили два автобуси з робітниками з південних республік. Ці автобуси в цей момент ніхто не охороняв. Націоналісти накинулися на мігрантів, вибили скло в автобусах, почали бити гастарбайтерів.

Судячи з усього, хулігани застосовували травматичну зброю, була чутна стрілянина. Співробітники ОМОНу насилу змогли відбити напад націоналістів. Після цього хулігани кинулися врозтіч і сховалися по сусідніх дворах.

"Райдужний флешмоб" в Петербурзі завершився заворушеннями

"Райдужний флешмоб" в Петербурзі завершився заворушеннями

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація