"Аль-Каїда" відзначила 9/11 зверненням бен Ладена

"Аль-Каїда" розповсюдила відеозвернення бен Ладена до 10-ї річниці терактів 9/11, проте так і не вчинила напад, як обіцяла.

"Аль-Каїда" до десятиріччя терактів 11 вересня в Нью-Йорку розповсюдила відеозапис зі зверненням Усами бен Ладена.

Про що йдеться в його зверненні, невідомо, проте експерти вважають, що у відеозаписі використані ті ж матеріали, які були виявлені в будинку бен Ладена під час операції з його знищення.

Звернення бен Ладена - лише частина відеозапису тривалістю більше години. Також воно включає в себе звернення нового лідера "Аль-Каїди" Аймана аль-Завахірі, який в основному говорить про революції в арабських країнах, смерть бен Ладена, якого він називає мучеником, і швидке падіння Заходу.

"Зарозумілість не дозволяє Америці визнати, що вона стоїть перед обличчям ісламського співтовариства, що набирає силу і недалека від поразки", - сказав аль-Завахірі.

Також на відео новий лідер "Аль-Каїди" подякував бен Ладена за боротьбу проти Росії в Афганістані і проти США і заявив, що той пожертвував всім заради цієї боротьби.

Аль-Завахірі також назвав брехнею повідомлення в деяких ЗМІ про те, що "Аль-Каїда" не підтримує арабські революції.

Він заявив, що ці революції теж можна назвати своєрідною поразкою США. В останньому аудіозверненні, поширеного за кілька днів до смерті, бен Ладен також позитивно характеризував революції в Тунісі та Єгипті.

Відеозапис "Аль-Каїди" було опубліковано в понеділок, 12 вересня, на наступний день після десятої річниці терактів у Нью-Йорку. Пам'ятні заходи проходили не тільки на місці веж-близнюків, а й по всій території США, а також у різних країнах світу. Ніяких серйозних подій в день річниці не сталося.

Читайте також:

У Нью-Йорку відкрили грандіозний меморіал жертвам терактів 11 вересня

Янукович написав Обамі, що після теракту 11 вересня світ змінився назавжди

10-та річниця трагедії 9/11: хроніка наймасштабнішого в історії теракту

Оприлюднено унікальне відео з космосу терактів 9/11

Відео"Аль-Каїда" відзначила 9/11 зверненням бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: