Алі Агджа оголосив себе Христом і передрік кінець світу

Турок Мехмет Алі Агджа, який намагався вбити главу католицької церкви Іоанна Павла II, оголосив себе "справжнім Христом".

Турецький терорист Мехмет Алі Агджа, який у 1981 році скоїв замах на життя Папи Римського Іоанна Павла II, оголосив себе "справжнім Христом".

18 січня Агджа вийшов з в'язниці, де відбував покарання за вбивство журналіста, скоєне в 1979 році. Покарання за замах на Папу Римського турок відбув ще в 2000 році – на прохання понтифіка його помилували.

Адвокати терориста поширили заяву, в якій Агджа передрік кінець світу і оголосив себе Христом.

"Світ буде знищений в цьому сторіччі. Все живе загине. Я ж справжній Христос", - заявив Агджа.

За його словами, у в'язниці, він багато роздумував на релігійні теми. Агджа став католиком і тепер хоче одружитися з християнкою.

Також Агджа має намір написати мемуари і опублікувати книгу у співавторстві з американським письменником Деном Брауном. Турку вже запропонували 2 мільйони доларів за ексклюзивне інтерв'ю для документального фільму і 5 мільйонів доларів за написання двох книг.

Однак одразу після звільнення з в'язниці Агджа у супроводі співробітників управління безпеки Анкари попрямував до місцевого військового комісаріату.

За словами адвоката, Агджа направлений на медичне обстеження з питань придатності в несенню військової служби.

Напередодні звільнення Агджі з'ясувалося, що звіт про стан його здоров'я і непридатність до служби, в якому указується "високий ступінь антисоціальний характер особистості", не був затверджений в міністерстві національної оборони.

У зв'язку з цим військова влада наполягла на повторному медичному огляді. Проте адвокат Агджі заявив, що його підзахисний ніколи більше не візьме в руки зброю.

Читайте також:

Вийшов на волю турецький терорист Алі Агджа, який стріляв у Папу Римського

Алі Агджа, який стріляв у Папу Римського, хоче перейти в християнство

Під час різдвяної меси божевільна напала на Папу Римського

Старійшини майя "скасували" кінець світу в 2012 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: