Американець більше 20 років чекав власної страти

За словами адвокатів, засуджений в останні дні виглядав бадьоро, багато молився і чекав рішення про пом'якшення вироку.

Влада штату Джорджія привела у виконання смертний вирок у відношенні Троя Девіса, засудженого за вбивство в 1989 році поліцейського в місті Савана і більше 20 років чекаючого власної страти.

"Вирок приведений у виконання, лікарі констатували смерть ув'язненого. Девіс не просив спеціальної останньої вечері, він провів свої останні годинни в спілкуванні з друзями, родичами і тими, хто його підтримував. За словами адвокатів, засуджений в останні дні виглядав бадьоро, багато молився і чекав рішення про пом'якшення вироку", - повідомили американські телеканали, відмітивши, що страта була зроблена через смертельну ін'єкцію.

Сьогоднішня процедура стала 52-м приведеним у виконання смертним вироком в штаті з 1973 року, коли суд відновив застосування страти. Девіс став 29-м ув'язненим, страченим в Джорджії за допомогою смертельної ін'єкції. Всього у в'язницях штату страти чекають 99 злочинців, засуджених до вищої міри покарання.

Спочатку страта була призначена на 19.00 місцевого часу, проте була відкладена через те, що засуджений в останню мить подав до верховного суду ще одне прохання про пом'якшення покарання. Суд відмовив йому в цьому і влада штату привела вирок у виконання.

Читайте також:

У США таки стратять вбивцю, за якого заступився Папа Римський

У США на вбивці 88-річної вдови випробували новий "смертельний коктейль"

У США стратили "месника" за 11 вересня

У США таки стратять вбивцю, за якого заступився Папа Римський

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: