Американець більше 20 років чекав власної страти

За словами адвокатів, засуджений в останні дні виглядав бадьоро, багато молився і чекав рішення про пом'якшення вироку.

Влада штату Джорджія привела у виконання смертний вирок у відношенні Троя Девіса, засудженого за вбивство в 1989 році поліцейського в місті Савана і більше 20 років чекаючого власної страти.

"Вирок приведений у виконання, лікарі констатували смерть ув'язненого. Девіс не просив спеціальної останньої вечері, він провів свої останні годинни в спілкуванні з друзями, родичами і тими, хто його підтримував. За словами адвокатів, засуджений в останні дні виглядав бадьоро, багато молився і чекав рішення про пом'якшення вироку", - повідомили американські телеканали, відмітивши, що страта була зроблена через смертельну ін'єкцію.

Сьогоднішня процедура стала 52-м приведеним у виконання смертним вироком в штаті з 1973 року, коли суд відновив застосування страти. Девіс став 29-м ув'язненим, страченим в Джорджії за допомогою смертельної ін'єкції. Всього у в'язницях штату страти чекають 99 злочинців, засуджених до вищої міри покарання.

Спочатку страта була призначена на 19.00 місцевого часу, проте була відкладена через те, що засуджений в останню мить подав до верховного суду ще одне прохання про пом'якшення покарання. Суд відмовив йому в цьому і влада штату привела вирок у виконання.

Читайте також:

У США таки стратять вбивцю, за якого заступився Папа Римський

У США на вбивці 88-річної вдови випробували новий "смертельний коктейль"

У США стратили "месника" за 11 вересня

ВідеоУ США таки стратять вбивцю, за якого заступився Папа Римський

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: