Американський мандрівник збирається на пошуки тіла бен Ладена

Дата публікації
Перегляди
2212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американський мандрівник збирається на пошуки тіла бен Ладена

Американський мандрівник збирає кошти на експедицію з пошуку тіла "терориста номер один" / Фото: blogs.abcnews.com

Ентузіаст побоюється, що влада США може потопити його пошуковий корабель.

Американський мандрівник Білл Воррен стверджує, що знає місцезнаходження тіла "терориста номер один" Усами бен Ладена, убитого минулого року американськими військовими у Пакистані.

Для виявлення останків злочинця Воррену потрібні двісті тисяч доларів для організації підводної експедиції.

60-річний шукач скарбів у відкритому морі Білл Воррен стверджує, що американські військові, убивши Усаму бен Ладена, кинули його тіло в Аравійське море. За словами мандрівника, до недавнього часу він сумнівався, що влада США дійсно розправилася з терористом номер один. Однак тепер чоловік упевнений, що тіло бен Ладена спочиває на дні моря приблизно в 320 кілометрах від індійського міста Сурат.

Воррен розповів, що у нього є свої джерела в Пентагоні, що надали мандрівникові знімки з супутників, аналізуючи які він і виявив місце, де варто шукати мішок з тілом колишнього голови "Аль-Каїди".

Зв'язкам мандрівника можна довіряти: Воррен стверджує, що за допомогою інформації, отриманої від його знайомого в Пентагоні, він цілком успішно досліджував близько 200 затонулих кораблів.

Шукач скарбів планує розпочати свої пошуки у червні. Воррен стверджує, що впорається з поставленим завданням за тиждень. Крім грошової проблеми, чоловік побоюється, що американська влада може створити йому перешкоди. Він не виключає, що військові можуть спробувати потопити його пошукове судно.

Не повідомляється, яку суму Воррену вдалося зібрати на даний момент.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація