Київський банк пограбували, бо банкіри зекономили на охороні

Дата публікації
Перегляди
6924
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київський банк пограбували, бо банкіри зекономили на охороні

Банки стають легкою здобиччю для грабіжників через нехтування охороною

Злочинець підстрелив двох менеджерів та уніс десять євро, двадцять тисяч гривень і півтори тисячі доларів.

Правоохоронці не раз попереджали банкірів столичного банку, у якому у п'ятницю, 4 травня, сталося зухвале пограбування, про загрозу і вимагали обладнати саме це відділення належними засобами безпеки, повідомляє ТСН.

Тепер через халатність керівників двоє працівників банку дістали бандитські кулі та опинилися у лікарні, а самого злодюгу з мішком грошей - ловлять досі.

Банк, розташований на малолюдній алеї та з усіх сторін оточений деревами, став легкою здобиччю для зловмисника.

Державна служба охорони зробила банкірам кілька приписів про обладнання відділення відповідно до постанови Нацбанку про банківську охорону. А тут навіть місце касира не було правильно облаштоване.

"Гроші були на виду, операції з грошима... це все була відкрита картина і безумовно могла спровокувати", - пояснила речник Департаменту ДСО МВС Світлана Павловська.

Столична міліція пограбування банку не коментує - у них вихідний. Лише мешканці будинку, в якому і розташоване відділення, переповідають вечірні події.

Відомо, що нападник до відділення зайшов надвечір. На ньому була кепка насунута на очі, бандана закривала обличчя. Він вийняв пістолет, поранив одного менеджера, за тим іншого, який потягнувся до тривожної кнопки. Касир віддала гроші, і злочинець безперешкодно зник. Лише потім натиснули кнопку тривоги.

Поранені менеджери нині у лікарні, їхнє здоров'я у безпеці, ушкодження незначні. Здобич грабіжника оцінили у десять євро, двадцять тисяч гривень і півтори тисячі доларів.

Кількість пограбувань банків останнім часом значно збільшилася. Торік було близько сорока нападів на банківські відділення, а від початку цього року - вже стільки ж.

Чому банки стають легкою здобичю для злодіїв

Чому банки стають легкою здобичю для злодіїв

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6924
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація