Американський солдат розстріляв мирних афганців, 16 жертв

Дата публікації
Перегляди
2452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американський солдат розстріляв мирних афганців, 16 жертв

В Афганістані американський солдат відкрив вогонь по мирних жителях / Фото: AFP

Інцидент стався за межами військової бази, до якої приписаний солдат. Що стало його причиною, поки невідомо. 

В афганській провінції Кандагар американський солдат в суботу, 10 березня, відкрив вогонь по мирних жителях. За словами губернатора провінції, загинули 16 людей.

У той же час західні ЗМІ, зокрема, BBC News, повідомляють про три жертви. Офіційний представник НАТО Джастін Брокхофф , згадав лише про поранених, запевнивши, що ніхто не загинув. У той же час в повідомленні на сайті Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (ISAF) говориться про жертви, проте чи маються на увазі загиблі або тільки поранені, не уточнюється.

Інцидент стався за межами військової бази, до якої приписаний солдат. Що стало його причиною, поки невідомо. ЗМІ припускають, що військовий міг відкрити вогонь через нервовий зрив. Після повернення на базу солдат був затриманий.

Прес-служба ISAF вже висловила співчуття родинам постраждалих. Також західне командування пообіцяло провести розслідування, участь в якому візьмуть представники як американської, так і афганської сторін.

Інцидент стався невдовзі після того, як американські військові самі стали мішенню місцевих жителів. Приводом до гніву афганців стало спалення американцями на базі в Баграмі Корану.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація