Американський суд відправив Манафорта до в’язниці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американський суд відправив Манафорта до в’язниці

Reuters

Він намагався впливати на свідків у своїй справі.

У США федеральний суддя змінив домашній арешт екс-керівника виборчого штабу Трампа Пола Манафорта на досудове ув’язнення.

Про це повідомляють Vice News.

Це зумовлено появою нових звинувачень. Так, Манафорт намагався зв’язатись зі свідками у своїй справі та вплинути на них. Це з’ясувалось після того, як спецпрокурлр Мюллер оприлюднив його листування у месенджерах з шифруванням.

Раніше спецпрокурор Мюллер висунув обвинувачення проти екс-керівника передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта і його помічника - українця Костянтина Килимника. За даними слідства, вони зв'язувалися із свідками у справі за допомогою телефонів та месенджерів, і просили збрехати про їхню спільну роботу в Україні

Протестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Протестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарнику Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунули 12 обвинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухиляння від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, ніби Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це ніби робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. Водночас останній спростовує ці звинувачення та майже нецензурно коментує зв’язки із Манафортом.

Наступна публікація