Американський журналіст "убив" Клінтон

Телекомпанія вирішила повідомити похмурі новини.  

Журналіст нью-йоркській телекомпанії ABC7 обмовився і заявив про смерть кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон.

Відео з фрагментом ефіру з'явилося на порталі Mediaite.com.

"Ми починаємо термінові новини з повідомлення про смерть Гілларі Клінтон", — так почав ведучий. Він також озвучив слова лікаря Клінтон про те, що у колишнього держсекретаря діагностована пневмонія. Слова ведучого супроводили відео, де Клінтон саджають в машину після того, як їй стало погано на траурному заході в Нью-Йорку.

Додамо, кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон, яка лікується від пневмонії, планує відновити агітаційні заходи у четвер, 15 вересня.

Нагадаємо, під час траурної церемонії в 15-ту річницю терактів 11 вересня в Нью-Йорку Гілларі Клінтон стало погано, вона ледь не втратила свідомість. Колишня держсекретар не стала чекати закінчення заходу.

Через хворобу вона була змушена відмовитися від передвиборної поїздки в Каліфорнію.

Суперник Клінтон у президентській гонці республіканець Дональд Трамп, який неодноразово дозволяв собі уїдливі висловлювання на адресу колишнього держсекретаря, на цей раз побажав їй якнайшвидшого одужання.

Нагадаємо, що Клінтон наступного тижня зустрінеться з президентом України Петром Порошенком на полях чергової сесії Генасамблеї ООН.

ВідеоПневмонія завадила Гілларі Клінтон здійснити передвиборчу поїздку до Каліфорнії

Залиште свій коментар

Наступна публікація