Працювала як демон: Клінтон пояснив проблеми зі здоров'ям дружини

Колишній президент запевнив, що з його дружиною "все в порядку", і у неї лише зневоднення організму.

Колишній президент США Білл Клінтон визнав, що у його дружини, кандидата в президенти від демократів Гілларі Клінтон в минулому вже виникали проблеми зі здоров'ям, які аналогічні нинішнім.

Про це пише "Лента.ру".

"Рідко, але більш, ніж один раз за останні чимало років, з нею вже траплялося подібне, коли у неї було сильне зневоднення. А вона працювала як демон на посаді держсекретаря, сенатора і в наступні роки", — сказав Клінтон.

Колишній президент запевнив, що з його дружиною "все в порядку", і у неї лише зневоднення організму. За його словами, у Гілларі Клінтон немає серйозних недуг, які б вона приховувала від громадськості.

Нагадаємо, що під час траурної церемонії в 15-ту річницю терактів 11 вересня в Нью-Йорку Гіларі Клінтон стало погано, вона ледь не втратила свідомість. Колишня держсекретар не стала чекати закінчення заходу.

Через хворобу вона була змушена відмовитися від передвиборної поїздки до Каліфорнії.

Суперник Клінтон у президентській гонці республіканець Дональд Трамп, який неодноразово дозволяв собі уїдливі висловлювання на адресу колишнього держсекретаря, на цей раз побажав їй якнайшвидшого одужання.

ВідеоПневмонія завадила Гілларі Клінтон здійснити передвиборчу поїздку до Каліфорнії

Залиште свій коментар

Наступна публікація