Сміттєвий колапс: у Львові вже п'ять днів не чистять баки

Мерія обіцяє от-от вирішити проблему.

Львів потопає у смітті. Місцеві жителі нарікають, що з деяких районів міста непотріб не вивозять уже п'ятий день, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сміттєві баки заповнені вщент. Пакети з відходами валяються навіть на дорогах і створюють для водіїв перешкоди. Мешканці однієї з вулиць у спальному районі збунтувалися. Обурених втихомирювала патрульна поліція.

Людей турбує сморід, який через вікна іде у квартири. Та антисанітарія, бо попри купи сміття бігають маленькі діти, котрі можуть підчепити хворобу. Адже довкола занедбаних баків уже з'явилися щури.

ВідеоСміттєвий колапс у Львові: з деяких районів міста відходи не вивозять вже п’ятий день

У міській раді визнають, що проблема із вивозом сміття є у трьох районах міста. Із п'яти перевізників, які вивозять відходи, двоє не справляються. "Кількість сміття в осінній період збільшилася. По-перше, осінь. А по-друге, блокуються ті чи інші сміттєзвалища і не дають можливості вивозити сміття", - пояснила віце-мер Ірина Маруняк.

У Дніпрі в понеділок справді протестували протии прийому львівського сміття. Натомість є нова домовленість із Миколаєвом. Туди сміттєвози мають здолати 800 кілометрів шляху.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Наступна публікація