На Мадагаскарі знайшли обгорілі уламки малазійського лайнера MH370

Невідомо, коли виникло загоряння, яке залишило сліди на уламках, - до або після аварії літака.

На Мадагаскарі знайшли п'ять нових уламків, серед яких є і обгорілі - як вважають експерти, це можуть бути уламки зниклого в березні 2014 року авіалайнера MH370.

Про це повідомляє ВВС.Russian.

Невідомо, коли виникло загоряння, яке залишило сліди на уламках, - до або після аварії літака. У всіх п'яти знайдених уламках є матеріали з "стільниковою" структурою, яка виявлена і в інших фрагментах авіалайнера МН370.

Поки рано говорити про те, наскільки значними можуть виявитися останні знахідки. Вони можуть виявитися не з рейсу MH370. Якщо в кінцевому підсумку експерти дійдуть до висновку, що це точно уламки MH370, і що на борту авіалайнера була пожежа, то це буде найбільш переконливою вказівкою на те, що саме могло статися на борту зниклого літака.

Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що виконував рейс з Куала-Лумпура в Пекін, зник з екранів радарів в ніч на 8 березня 2014 року. На борту перебували 12 членів екіпажу і 227 пасажирів. Пошукові заходи здійснювалися на площі в десятки мільйонів квадратних кілометрів. До моменту виявлення уламків на Мадагаскарі ніяких даних про те, де саме зазнав аварії лайнер, не було.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що уламки зниклого малайзійського літака ймовірно знайшли поблизу Мадагаскару.

ВідеоРодичі пасажирів MH370 влаштували протест у Пекіні

Залиште свій коментар

Наступна публікація