Австралійська жінка-міністр стане татом

Міністр фінансів Австралії Пенні Вонг зізналася, що її подруга вагітна. Лесбійська пара очікує на народження дитини в грудні.

Міністр фінансів Австралії 42-річна Пенні Вонг заявила, що її подруга Софі Аллоуші вагітна. В грудні у пари з'явиться перша дитина.

За словами Вонг, яка не приховує своєї нетрадиційної сексуальної орієнтації, її кохана вдалася до штучного запліднення. Міністр зазначила, що вони з подругою знають, хто саме є біологічним батьком дитини, але розголошувати цю інформацію не планують.

"Ми дуже вдячні нашому донору і співробітникам медичного центру за можливість ростити нашу дитину", - заявила міністр, чиє ім'я в 2010 році увійшло до списку однієї з 25 найвпливовіших австралійських лесбіянок.

"Розповісти про вагітність Софія вирішила через підвищений інтерес до моєї посади та соціальної позиції. І, звичайно, щоб уникнути пліток", - додала вона.

Майбутніх батьків привітали всі високопоставлені чиновники країни.

Прем'єр-міністр Австралії Джулія Гіллард, у якої немає власних дітей, заявила, що "народження нового життя завжди чудово". Вона також висловила жаль, що жінки поки не можуть офіційно зареєструватися як батьки малюка, оскільки за законом шлюб можливий тільки між різностатевими людьми.

Варто додати, що в грудні в Австралії пройде національна конференція. Її учасники розглянуть питання про узаконення одностатевих шлюбів. До речі, раніше одностатеві шлюби були легалізовані в Ісландії, 68-річна прем'єр-міністр якої також не приховує своєї лесбійської орієнтації.

Читайте також:

Ісландія на чолі з прем'єром-лесбіянкою легалізувала гей-шлюби

Канадські батьки позбавили свою дитину статі

У Бразилії впроваджують День гетеросексуалів на противагу гей-парадам

Китайці знайшли у Швеції місто лесбіянок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: