Байден нецензурно привітав Обаму з підписанням закону

Байден знову прославився нецензурними публічними висловлюваннями.

Віце-президент США Джозеф Байден нецензурно висловив свою радість з приводу підписання закону про реформу системи охорони здоров'я.

Під шум оплесків він неголосно привітав президента Обаму з успішним завершенням "дуже великої справи" ("big fucking deal"). Байден вважав, що мікрофони не зможуть вловити цю репліку за шумом оплесків.
Нецензурне вигук високопоставленого чиновника незабаром почали цитувати канали кабельного телебачення та інтернет-ЗМІ. Один підприємець навіть почав продавати через інтернет футболки з цією цитатою.

Прес-секретар Білого дому Роберт Гіббс спробував згладити ефект від чергового необережного висловлювання Байдена. Він помістив у мікроблозі Twitter свою репліку "Повністю з вами згоден, пан віце-президент".

Затвердження проекту реформи було одним з головних передвиборних обіцянок Обами. Проект реформи викликав довгі суперечки в Сенаті, які тривали протягом усього 2009 року. Незважаючи на те, що в кінцевому підсумку документ був прийнятий, президентові США не вдалося домогтися одноголосної підтримки з цього питання навіть серед своїх прихильників-демократів. Опозиційна республіканська меншість виступила категорично проти реформи.

У разі успішного втілення узаконеного проекту реформи, доступ до медичних послуг повинні отримати 32 з 36 мільйонів громадян США, які в даний час його не мають. Термін реформи визначається в десять років, її бюджет повинен скласти 940 млн доларів. 

Читайте також:

Обама дав старт історичній реформі охорони здоров'я

Під час суперечки про медичну реформу американцю відкусили палець

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: