Байден порадив Саакашвілі "слухатися маму"

Віце-президент США розповів грузинському лідеру, що і сам постійно прислухається до порад своєї 92-річної матусі.

Віце-президент США Джозеф Байден, що знаходиться з робочим візитом в Тбілісі, на офіційній вечері порадив президенту Грузії Михайлу Саакашвілі слухатися маму, відзначивши, що сам дотепер прислухається до порад своєї 92-річної матері.

Байден також попросив матір Саакашвілі піклуватися про сина.

"Піклуйтеся про вашого сина - він нам дуже потрібен, він дуже значна людина для нас", - звернувся Байден до матері грузинського президента Гіулі Аласанії.

На початку зустрічі Джо Байдена і Михайла Саакашвілі віце-президент США заявив, що приїхав до Грузії, щоб продемонструвати цій країні свою підтримку.

Повідомляється, що одним з питань зустрічі була участь американських військовослужбовців в миротворчій місії Євросоюзу в Грузії. Переговори між ЄС та США про приєднання до місії американських миротворців вже ведуться, і офіційний Тбілісі неодноразово заявляв, що сподівається на позитивне рішення. Сам Байден позначив три основні теми своєї зустрічі з президентом Грузії як "безпека, економіка, демократія".

Після цього відбулася зустріч Байдена з представниками грузинської опозиції. Як заявили учасники зустрічі, американський віце-президент завірив їх, що США не стане втручатися у внутрішньополітичні процеси в Грузії і подадуть державі підтримку тільки за умови продовження демократичних реформ.

Джозеф Байден також виголосив промову перед членами грузинського парламенту. У своєму виступі він пообіцяв, що США не налагоджуватимуть взаємовідношення з Росією за рахунок інтересів Грузії і ніколи не визнають незалежність Абхазії і Південної Осетії. При цьому віце-президент нагадав депутатам, що Грузія одержує від США найбільшу матеріальну допомогу в перерахунку на душу населення.

Байден знову заявив, що підтримує прагнення Грузії в НАТО і пообіцяв державі допомогти досягти необхідних для вступу до альянсу стандартів.

Крім того з віце-президентом США зустрілися лідери грузинської опозиції. Вони заявили, що задоволені переговорами.

У зустрічі брали участь як представники так званої "радикальної опозиції", яка вже четвертий місяць проводить на вулицях Тбілісі акції з вимогою відставки президента Саакашвілі, а також парламентської меншості.

Читайте також:

Байден назвав Грузію лідером з розвитку демократії

Росія: Грузія готується до нової "серпневої війни"

Саакашвілі попросив у США зброї для захисту від Росії

Віце-президент США прилетів до Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: