Березовський: Лістьєва міг замовити Путін

Опальний бізнесмен Борис Березовський спростував інформацію про те, що він був замовником вбивста журналіста Лістьєва, звинувативши в цьому злочині Володимира Путіна.

Бізнесмен Борис Березовський, який проживає у Лондоні, здивований у зв'язку з тим, що в повідомленнях низки ЗМІ, з посиланням на свідчення члена тамбовського злочинного угруповання, його називають одним із замовників вбивства відомого тележурналіста Владислава Лістьєва.

"Для мене це, звичайно, повна несподіванка", - сказав Березовський по телефону з Лондона.

"Раніше я думав, що за вбивством стоїть Коржаков (начальник кремлівської охорони при президентові РФ Борисові Єльцину). А зараз пітерські бандити виникли, і, я думаю, що (прем'єр-міністр Росії Володимир Путін міг замовити Лістьєва через них", - заявив опальний олігарх.

"Думаю, що Путін перед виборами хоче позбавитися від усіх підозрілих історій і від цієї у тому числі. Ну а на кого ж ще перевести, якщо не на мене?", - вважає Березовський.

На уточнююче запитання, до яких саме виборів готується Путін, бізнесмен сказав: "Він готується до обрання на третій термін".

Березовський вважає, що Лістьєв був незручним перш за все для влади. Хоча навіщо на той час першому заступнику голови уряду Санкт-Петербурга Путіну було потрібне вбивство журналіста, він не пояснив.

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що під час допиту один з членів тамбовського злочинного угрупування, який був засуджений у справі про вбивство депутата Держдуми Галини Старовойтової, Юрій Колчин заявив, що серед замовників вбивства Лістьєва були Березовський, а також кримінальні авторитети Володимир Барсуков (Кумарін) і вбитий у 2003 році Костянтин Яковлєв на прізвисько Могила.

Читайте також:

У вбивстві Лістьєва звинуватили Березовського

У Росії назвали імена замовників вбивства Лістьєва

У справі про вбивство Лістьєва минув термін давності

Харківська міліція вилучила у заступника зниклого редактора чернетки статей

СБУ визнала стеження за німецьким журналістом

Мороз: справа Гонгадзе була завершена ще 10 років тому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: