Берлусконі кинув  війська  на прибирання сміття в Неаполі

170 солдатів італійської армії і 70 вантажівок були направлені для прибирання сміття в Неаполі. Військовим мають зібрати 2 тис тонн відходів.

В італійському Неаполі на боротьбу зі сміттям вирушили військові підрозділи. 170 солдатів повинні прибрати 2 тисячі тонн сміття.

За попередніми оцінками, на вулицях Неаполя лежить до 3500 тонн сміття, близько половини з них - у центрі міста. Відзначається, що роздратовані неаполітанці кілька разів вже підпалювали купи сміття.

Відомо, що в Неаполь направлено більше 70 вантажівок, щоб спробувати впоратися з кризою.

Нагадаємо, ситуація зі сміттям у Неаполі залишається складною протягом більш ніж 15 років через брак місць на звалищах. У 2008 році прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі обіцяв розібратися з проблемою сміття, але досі істотних змін не відбулося. Загострення ситуації настало у листопаді минулого року, коли під тиском громадськості були закриті звалища, але нових місць для складання, знищення або переробки відходів не надали.

До ускладнення ситуації зі сміттям у Неаполі, за однією з версій, причетна місцева мафія - каморра, яка контролює прибутковий бізнес з утилізації відходів. Через каморри місцева влада не може контролювати наповнення звалищ та екологічну безпеку утилізації відходів.

Читайте також:

Берлусконі примусили прибрати вулиці

У передмісті Неаполя відбуваються акції протесту жителів проти нового сміттєзвалища

Неаполь тоне у смітті

ВідеоБерлусконі кинув війська на прибирання сміття в Неаполі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: