Берлусконі вибрав собі нового наступника

Раніше Берлусконі називав своїм імовірним наступником міністра юстиції Анджеліно Альфано, проте зараз вибрав міністра економіки країни Джіліо Тремонті.

Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі вибрав як свого наступника на посту глави уряду міністра економіки країни Джіліо Тремонті.

Варто відзначити, що раніше Берлусконі називав своїм імовірним наступником не Тремонті, а міністра юстиції Анджеліно Альфано. З яких причин італійський прем'єр вирішив змінити свою думку, не повідомляється.

Зазначимо, сам Берлусконі не виключив своєї участі у виборах 2013 року, але розповів, що може відмовитися від боротьби в разі, якщо з'являться інші сильні кандидати. Одним з таких кандидатів він назвав Тремонті. За словами Берлусконі, надалі він не планує відмовлятися від своєї точки зору на кандидатуру майбутнього прем'єр-міністра країни.

Від керівництва партією "Народ свободи" Берлусконі відмовлятися не збирається. Він зазначив, що хоче піти з посади прем'єр-міністра на користь більш активної роботи зі своєю партією, яка відстоює правоцентристські погляди.

Міністр економіки Італії Джіліо Тремонті, якого вважають відповідальним за вихід країни з кризи 2008 року, в кінці квітня піддався критиці в засобах масової інформації, підконтрольних родичам Берлусконі. Італійський прем'єр був змушений виступити згодом зі зверненням, у якому він висловив підтримку Тремонті.

Сильвіо Берлусконі керує урядом Італії з 2008 року. До цього він займав пост прем'єра в 1994-1995 роках і з 2001 по 2006 роки.

Читайте також:

Берлусконі зізнався, що дав повії 45 тисяч євро - "на епілятор"

Оприлюднені перші аудіозаписи у справі Берлусконі

Берлусконі за 25 млн євро віддав Колізей своєму товаришу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: