Британська податкова губить диски

Податкова та митна служба Великобританії втратила ще шість компакт-дисків із конфіденційною інформацією про особисті дані громадян країни, пише газета "Таймс".

Раніше цього тижня стало відомо, що з вини відомства наприкінці жовтня цього року зникли два диски, що містять імена, адреси, особисті страхові номери та номери банківських рахунків 25 мільйонів британців (понад 7 мільйонів сімей), що одержують допомогу на дітей.

Напередодні ввечері представник Податкової та митної служби повідомив журналістам газети, що ще шість дисків зникли за тиждень до тих двох, про які вже повідомлялося. Вони були відправлені тією ж кур'єрською фірмою TNT, що і два диски з особистими даними одержувачів дитячих допомог.

"На цих шести дисках містилися записи розмов британця, який вимагав податкових пільг для себе, зі співробітниками "гарячої лінії" Податкової і митної служби. Записи розмов запитав депутат, що представляє в парламенті округ, де проживає претендент на податкові пільги.

"Ми поставилися до даної втрати надзвичайно серйозно та робимо все можливе, щоб знайти ці диски," – запевнив представник відомства.

На думку "Таймс", хоча новий інцидент зачіпає інтереси лише одного британського громадянина, він може підлити масла у вогонь критики з боку опозиції, яка каже про "систематичні провали" в роботі служб, підвідомчих Казначейству (міністерству фінансів) Сполученого Королівства.

Тим часом триває розслідування зникнення двох CD з особистими даними 25 мільйонів одержувачів дитячих допомог.

Вони були відправлені 18 жовтня простим листом через кур'єрську службу TNT в Національне бюро аудиту в Лондоні, після чого сліди їх були втрачені. Уряду стало відомо про подію 8 листопада, а незабаром після цього було почате розслідування. У зв'язку з інцидентом глава служби Пол Грей пішов у відставку, а керівництво Великобританії вибачилося перед населенням країни за допущений крупний прокол.

Поліція провела обшуки в центрі дитячих допомог у місті Вашингтоні на півночі Англії, а зараз пошуки перемістилися на територію кур'єрської служби TNT. Всього в операції беруть участь близько 50 співробітників спеціального відділу боротьби з економічними злочинами Скотланд-Ярду.

Поки не було жодних повідомлень про те, що особисті дані британців потрапили до нечистих рук, проте в якості запобіжного заходу багато британців уже змінили паролі та кодові слова для доступу до банківських рахунків, щоб уникнути можливого шахрайства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: