Брок анонсував подовження санкцій проти Росії

Європарламент не піде на поетапне зменшення тиску на РФ.

Санкції проти Росії подовжать іще мінімум на півроку. У цьому запевнив голова комітету закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Посадовець із ЄС дав зрозуміти, що Москві не варто сподіватися ані на скасування, ані навіть на пом'якшення санкцій. Принаймні, допоки на Донбасі не будуть повністю відновлені мир і територіальна цілісність України.

Таким чином, Брок відповів на ініціативу деяких німецьких бізнесменів та урядовців поетапно зменшувати економічних тиск на Москву, не чекаючи цілковитого виконання Мінських угод.

Дія санкцій ЄС проти Росії спливає 31 липня. Подовжить їх Євросоюз уже наступного тижня. А напередодні в Брюсселі вже подовжили обмеження на економічні зв'язки з анексованим Кримом.

Раніше повідомлялося, що Росія негайно прийме зустрічні кроки, якщо санкції проти неї будуть скасовані. Разом із тим у Кремлі продовжують вихвалятися, що санкції все менше впливають на економіку країни.

Санкції проти Росії подовжать іще мінімум на півроку

У цьому запевнив голова комітету закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок. Каже, що Москві не варто надіятися ані на скасування, ані навіть на пом’якшення санкцій. Принаймні, допоки на Донбасі не буде повністю відновлено мир і відновлена територіальна цілісність України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: