У Росії виник дефіцит апельсинів

В магазинах РФ наразі продають залишки цих фруктів.

У Росії споживчі ціни на апельсини зросли на 15,7 %. Учасники ринку вважають, що на це вплинув дефіцит цих фруктів

2015 року найбільшим постачальником цитрусових у Росію була Туреччина з часткою 35%, але на початку 2015 через продуктове ембарго ввезення апельсинів у РФ з цієї країни було заборонене, пишуть "Ведомости". Своєю чергою, у першій половині цього року у поставці цих фруктів частка Єгипту виросла до 37,1% з 26,9%. Але вже у кінці вересня 2016 року Россільгоспнагляд тимчасово заборонив поставки з Єгипту через порушення санітарних вимог.

Зазначається, що представники "Ашану", стверджують, що нові канали поставок цитрусових налагодяться протягом двох-трьох тижнів. Представник "Диксі", зокрема, стверджує, що поставки апельсинів з Єгипту можна замінити такими ж з Марокко, Сирії та Ірану.

Ще однією причиною дефіциту апельсинів на прилавках російських магазинів є те, що в ПАР закінчився сезон цитрусових на місяць раніше, аніж зазвичай. Експерти кажуть, що в магазинах РФ наразі продають залишки цих фруктів.

Уже на початку жовтня Росія скасувала заборону на поставку фруктів з Туреччини, але вони ще не з'явилися в РФ у потрібній кількості. Згідно з повідомленням, перші поставки можливі в кінці жовтня або ж на початку листопада. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія наступного року у рамках програми імпортозаміщення може недоотримати обсяги м'ясної, молочної продукції та сирів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: